Військовослужбовцям Закарпаття, які захищають Україну від терористів на Сході, вже підібрано 25 земельних ділянок

 

У пятницю, 11 липня, у прес-центрі Закарпатської ОДА відбувся брифінг, на якому йшлося про забезпечення закарпатських військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України, земельними ділянками на території області.

Як поінформував першийзаступник начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській областіВолодимир Токар, Державне земельне агентство України започаткувало програму щодо реалізації конституційних прав військовослужбовців на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності в межах норм, визначених законодавством, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

Землевпорядна служба Закарпаття, підтримуючи громадян, які захищають незалежність і територіальну цілісність України, оперативно розпочала організаційні заходи щодо виділення землі військовослужбовцям.

Зокрема, на сьогодні Головним управління та його територіальними органами Держземагентства у Закарпатській області підібрано із земель державної та комунальної власності у межах та за межами населених пунктів 25 земельних ділянок загальною площею 308,0573 гектара. Із них: у межах населених пунктів 5 масивів площею 19,3974 га, за межами населених пунктів 20 масивів площею 288,6598 гектара. Ці землі будуть надані для ведення особистого селянського господарства, для садівництва та для будівництва житлових будинків.

«Земельні наділи надаватимуть працівникам Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, які виконують службовий обов’язок щодо захисту територіальної цілісності і суверенітету країни, захисту мирних громадян східних та південно-східних областей України», – роз’яснив Володимир Токар.

За словами чиновника, на сьогодні в Держземагентстві України представлено розроблений земельним відомством План-графік дій, відповідно до якого Головне управління області розробило покрокову процедуру надання земельних ділянок військовослужбовцям та оформлення права власності на них. Дана інформація розміщена на сайті Головного управління http://zemreszak.gov.ua.

«Підтримуючи зусилля Уряду щодо забезпечення українського війська, колектив землевпорядної служби Закарпатської області, а це – 314 працівників, також зробив невеликий внесок у вирішення нагальних потреб військових. Зокрема, на зміцнення матеріально-технічного забезпечення Збройних сил України перерахував кошти із своєї заробітної плати у сумі 10 тис. грн. на поліпшення та укріплення обороноздатності держави. Крім цього, вже вдруге підтримуючи Українську армію керівництво Головного управління Держземагентства у Закарпатській області передало Закарпатському батальйону територіальної оборони 70 спальних мішків. Для придбання їх колектив землевпорядної служби області перерахував одноденний заробіток у сумі 27,5 тис. гривень», – розповів Володимир Токар.

Також він повідомив, що Головне управління спільно з Закарпатською ОДА вирішили питання щодо виділення земельних ділянок для громадян, які переселяються з Автономної Республіки Крим та Севастополя. Зокрема, землевпорядною службою області вже підібрано 31 земельну ділянку, під будівництво із земель комунальної власності у межах населених пунктів, що в установленому законодавством порядку може бути передана безоплатно у власність цим громадянам. Мова йде про земельні ділянки, які розташовані у Великоберезнянському, Виноградівському та Мукачівському районах.

Управління інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *