Військові медики долучилися до прибирання Ужгорода (ФОТО)

25 квітня 2015 року в Ужгороді, як і в усій Україні пройшов загальнонаціональний суботник «Зробимо Україну чистою»! Особливо активно цього дня прибирали Слов’янську набережну. Тут були присутні: працівники Ужгородської міської ради, Закарпатської ОДА, відомі громадські діячі Ужгорода Марина Решетар, Олександр Лизанець,  Олександр Данилюк і Віктор Шатров.

Однак, найбільш активно долучились до прибирання Словянської набережної військовослужбовці медичної роти військової частини А1556. В акції прийняли участь 34 військовослужбовці. Окрім Слов’янської набережної декілька військових з медичної роти допомагали встановлювати лавиці в скверику Масарика.

Як заявив командир медичної роти Валерій Чаюн «хлопці самі вирішили піти на суботник, щоб хоча б таким чином віддячити небайдужим ужгородцям за їх активну волонтерську підтримку наших воїнів. Крім того, після кривавих подій останнього року військовослужбовцям вкрай потрібно відволіктись від страшних спогадів. Краще, ніж будь-який психолог в цьому плані допомагають їм добрі вчинки. Адже коли ми робимо добро для інших людей, то й у свою душу запускаємо добро і спокій. Так було і на Донбасі коли ми допомагали місцевому населенню. Так намагаємось робити і тепер».

Організатори суботника висловлюють щиру подяку воїнам медичної роти, які активно, організовано і масово долучились до проведення цієї акції.

смітття3 сміття2 сміття4 сміття5

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *