Військова прокуратура Ужгородського гарнізону “тікає” від справи військкома Юрія Богдана (ВІДЕО)

photo1(4)Військовослужбовців 15 ОГПБ використали у справі фальсифікації матеріалів проти військкома Юрія Богдана.

Іршавсько-Виноградівського військового комісара Юрія Богдана у лютому 2015 року працівниками СБУ було затримано, буцімто на отриманні хабара, на замовлення місцевого олігарха Віктора Балоги. Про це “Трибуна” писала в матеріалі Закарпатського військкома Богдана підставили на замовлення Балоги.

Справа шита “білими нитками” розвалюється в суді, військова прокуратура Ужгородського гарнізону (Олег Ціцак) постійно зриває судові засідання, вона виявилася не готовою до судового задідання 24 листопада і попросила  час для підготовки.  1 грудня представник військової прокуратури письмово попросив перенести засідання бо недостатньо часу для підготовки до суду.photo2(1)

До редакції “Трибуни” звернулися військослужбовці ужгородського батальйону Міовканич Сергій, Герзанич Євген і розповіли, що вони за наказом командування брали участь (несвідомо) у провокації проти військового комісара Юрія Богдана. Наразі, хлопці стверджують, що на них здійснюється тиск зі сторони військової прокуратури для того щоб вони не давали правдивих свідчень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *