В період з 24 по 26 вересня 12 військовослужбовців 15 Окремого гірсько-штурмового батальйону за ініціативою командування в/ч А 1778 здійснили піший похід на вершини гір Петрос та Говерла.
Загальна протяжність маршруту досягла 37 кілометрів. Дані військовослужбовці гідно та мужньо подолали закладений маршрут і підняли Прапор 15 ОГШБ на вершинах гір.
Можемо пишатися, що Збройних Силах України служать військові, які не бачать жодних перешкод по досягненню цілей. А перепонами їм були: дощ, шкальний віпер та скеласті гори.
Як зауважив командир 15 ОГШБ І. Голішевський: “Прапор нашого батальйону був піднятий на висоті 2061 метрів над рівнем моря, прийде час і піднімемо на всій території України!”.
Слава Україні! Героям слава!
