Військовослужбовець ужгородського 15 бату попав у полон до сепаратистів (відео)

Військовослужбовець ужгородського 15 бату попав у полон до сепаратистів (відео)

Ігор Мирончук – військовий 15 ОГШБ 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади потрапив до рук представників незаконних збройних формувань на Донеччині 9 лютого 2019 року.

У родині військового розповідають, що Ігор подзвонив мамі близько третьої години дня і сказав: “Я у біді”. “Мама і не могла уявити, у якій. До того ж, такі панічні слова для нього були не властиві, бо Ігоря голос завжди бадьорий, – говорить Медійна ініціатива за права людини дружина брата Ольга Мирончук. – Пізніше з Інтернету дізналися, що потрапив у полон”. Обставини досі невідомі.

Мирончук – кадровий військовий, у зоні АТО з 2014 року, був у Луганському аеропорту, брав участь у боях за Дебальцеве. “Він постійно говорив, що мусить захищати нашу країну, і якби не хлопці на передовій, то ворог міг би бути вже у нас вдома”, – згадує Ольга.
За кілька днів після потрапляння у полон у мережі з’явилось відео “допиту” Мирончука. Рідні чоловіка говорять, що побачили його пригніченим, було помітно, що він читав заздалегідь підготовлений текст. Як і його побратим з 128-ї, який потрапив до полону наприкінці грудня 2018 року, говорив про алкоголь, наркотики та костюми хімзахисту.

Медійна ініціатива за права людини збирає імена військовополонених та цивільних заручників в один список, аби показати, кого утримують представники незаконних збройних формувань на Донбасі. Нині у нашому списку вже 117 прізвищ. Кожна історія важлива!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *