Військова, альпіністка Аліна Косовська презентує свою книгу про проходження Закарпатського туристичного шляху

Військова, альпіністка Аліна Косовська презентує свою книгу про проходження Закарпатського туристичного шляху

12 липня о 13:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка відбудеться зустріч з розвідницею, волонтеркою, альпіністкою Аліною Косовською, яка презентує свою книгу “Закарпатський Туристичний Шлях”.

Закарпатський Туристичний Шлях – найдовший гірський маршрут України протяжністю 398 км. Він пролягає через основні масиви та вершини українських Карпат. Мало хто проходив його за одну експедицію в літній період, і до 2022 року жодній людині не вдалось зробити цього взимку.

Аліна Косовська – туристка та гід, якій вперше вдалось пройти ЗТШ в зимовий період в стилі соло. Експедиція тривала 5 тижнів і завершилась успіхом 14 лютого 2022 року. Весь цей час Аліна провела наодинці з суворою зимовою стихією та щодня просувалась до мети.

Як саме вдалось подолати такий шлях та яка підготовка йому передувала, туристка розкаже на презентації книги “Закарпатський Туристичний Шлях. Щоденник першої зимової експедиції’. В цій книзі зібрані щоденники літнього та зимового проходження маршруту, списки спорядження, хронологія підготовки. Книгу можна придбати у авторки, а виручені кошти допоможуть армії – зараз Аліна працює на Донеччині у військовій аеророзвідці та купляє безпілотники за кошти, виручені з продажу її книг.

Завідувачка відділу проєктної і соціокультурної діяльності КЗ “Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка” Закарпатської обласної ради
Євгенія Напуда


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.