Відзнаки за мужність вручили чотирьом бійцям “Карпатської Січі”

доброволець27 листопада 2014 року частина бійців окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» повернулася із передової на місце своєї дислокації.

За мужність та бойові заслуги перед Україною четверо бійців чоти було нагороджено спеціальною відзнакою «Карпатської Січі» – срібним тризубом.

Бійці добровольчої чоти «Карпатська Січ» продовжують нести службу на передовій в Пісках, тримаючи оборону разом із иншими добровольчими батальйонами та військовими підрозділами. Не зважаючи на сильні мінометні обстріли, а останнім часом і «гради», у чоти втрат більше немає.

Чотирьох добровольців – Хмару, Діда, Славка та Барда, яких раніше було поранено на передовій осколками мін та гранат, командир «Карпатської Січі» Олег Куцин нагородив за їхню мужність та бойові заслуги перед Україною спеціальною відзнакою – срібним тризубом. Двоє бійців урочисто отримали відзнаки перед строєм та вирушили на стаціонарне лікування до Львівського шпиталю.

«Наші бійці неодноразово показували свою мужність та витривалість. Вони за декілька тижнів на передовій навчилися тому, що вчать роками у спеціяльних закладах. Вони довели своїм побратимам із инших підрозділів, що гідні стати на захист рідної землі, що на них можна покластися та довірити їм свої життя. А такі бійці, тим більше добровольці, мають бути відзначені. Тому за певні бойові заслуги четверо бійців «Карпатської Січі» отримали срібного тризуба», – розповів командир окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», свободівець Олег Куцин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *