Відвідувач ужгородського ломбарду накинувся на міліціонера

ломбард

Міліціонерам Державної служби охорони довелося запроситип’яного відвідувача ужгородського ломбарду до міськвідділу міліції,щоб фінансова установа змогла продовжити свою роботу.

На завершення робочого дня товариська компанія добряче погуляла, та,врешті решт, розійшлася по домівках, залишивши 34-річного Сергія наодинці.Захмелілому парубку, очевидно, ще хотілося спілкування, от він і блукаввулицями обласного центру в пошуках людних місць, щоб знайтиспівбесідника.

Замість того, щоб наслідувати приклад своїх друзів, його увагу привернувужгородський ломбард, який знаходиться під охороною ДСО. Звичайно,нікому з відвідувачів не хотілося навіть слухати Сергія, тому міліціонер-охоронець прапорщик міліції Іван Микуланинець негайно зробив йомузауваження і попросив вийти з приміщення.

прохання правоохоронця викликало абсолютно неадекватну реакцію учоловіка. Він почав не лише ображати міліціонера, але й погрожувати йому,агресивно махаючи руками перед ним. Правоохоронцю довелося вивести хулігана з приміщення, щоб припинити неподобство в фінансовій установі. Але навіть після попередження про можливу відповідальність молодийчоловік не заспокоївся і намагався повернутися в ломбард. Коли сталоочевидним, що рівень агресії Сергія зростає, міліціонер викликав нарядгрупи затримання ДСО.

Розбишака проїхав до міськвідділу міліції, де був опитаний. Розглядаєтьсяпитання про притягнення його до адміністративної відповідальності.

УДСО при УМВС України в Закарпатській област

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *