Відсвяткувати прихід літа у Закарпатській обласній філармонії пропонують на концерті Олександра Садварія

Відсвяткувати прихід літа у Закарпатській обласній філармонії пропонують на концерті Олександра Садварія

Відсвяткувати прихід літа у Закарпатській обласній філармонії пропонують 2 червня разом із солістом Закарпатської обласної філармонії, заслуженим артистом України Олександром Садварієм, а також його колегами по сцені – Іриною Філіпенко, Анастасією Вишневською, Катериною Лінтур, вихованкою медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» Уляною Кастран.

У дуеті з Олександром заспіває також його дружина, заслужена артистка України Яна Садварій. Ще однією родзинкою вечора стане виступ акторки Закарпатського обласного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв Катерини Гамаги з колегами-танцюристами.

За роки своєї творчої діяльності Олександр Садварій встиг виступити ледь не в кожному куточку Ужгорода і Закарпаття, представляв мистецтво нашого краю на столичній сцені, а в складі різних колективів побував у багатьох європейських країнах. Соліста із неймовірно гарним, потужним голосом неодноразово запрошували до співпраці із Заслуженим академічним Закарпатським народним хором, Академічним камерним хором «Cantus», естрадно-духовим і симфонічним оркестрами Закарпатської обласної філармонії.

Серед особистих уподобань Олександра – творчість відомого італійського співака Андреа Бочеллі та популярного американського виконавця Джоша Гробана. Дещо із репертуару цих великих артистів прозвучить і в цьому концерті. Також співак традиційно виконає кілька пісень вітчизняних і закарпатських композиторів, а супровід забезпечить Ігор Литвинов (гітара) та невеличкий інструментальний ансамбль. Переважно українську популярну музику подарують присутнім і інші учасники програми. Ведуча – Ольга Донецька. Початок о 17.00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *