Відомий проект “Слідство ведуть екстрасенси” завітає до Рахова

екстрасенсиЕкстрасенси спробують розкрити низку пограбувать заможних жителів району, які не так давно сколихнули усю Рахівщину.

Як повідомлялося раніше, наприкінці березня в квартиру заступниці голови Рахівського районного суду серед ночі проникли злодії, які виявилися працівниками міліції.

Чоловік потерпілої за допомогою зброї – мисливської рушниці, та закликавши на підмогу своїх знайомих зумів затримати «домушників» і викликав на місце скоєння злочину міліцію.

Остаточну долю фігурантів справи вирішуватиме суд. Наразі ж обох «перевертнів» звільнено з органів внутрішніх справ України.

На жаль, подібних злочинів протягом останніх кількох років у Рахові скоєно чимало, тож екстрасенси, швидше за все, з’ясовуватимуть, чи причетні міліціянти до ряду інших резонансних пограбувань у краї.

Проте це, скоріш за все, не єдиний епізод із послужного списку крадіїв, адже гучні пограбування заможних жителів району ставались протягом кількох останніх років. Чи причетні до них піймані «домушники», напевно, і з’ясовуватимуть екстрасенси.

rakhiv.in

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *