Відомий закарпатський туризмознавець може втілити в життя проект ЛГБТ туризму

Відомий закарпатський туризмознавець може втілити в життя проект ЛГБТ туризму

Нещодавно Федір Шандор розповідав про перспективи гей-туризму на Закарпатті. Новину поширили десятки сайтів. Зараз Федір став депутатом Закарпатської облради від партії «Слуга Народу». Туризмознавець зможе втілити свої задуми у реальність.

Ось що писало з приводу  повідомлення Федора Шандора видання Depo.Закарпаття.

За словами фахівця, ЛГБТ-туризм має свої переваги. Згідно з інформацією іспанського Інституту Туризму (Turespaca), ЛГБТ-туристи на відпочинку витрачають на 30 % більше, ніж інші гості, в середньому близько 130€ щодня. Про важливу роль сегмента ЛГБТ у розвитку туристичної діяльності свідчать також наступні цифри: 97 % сексуальних меншин у минулому році відправлялися у відпустку; 57 % сексуальних меншин вибирають дорогі тури; 37 % гомосексуальних пар, як мінімум, один раз у житті відправлялися в тривалу подорож;
53 % гомосексуальних пар витрачають за час поїздки більш ніж $ 5 000 на людину.

“Взагалі сексуальні меншини більше цікавляться подорожами, ніж люди гетеросексуальної орієнтації. Сьогодні, згідно інформації з соціальних GLBT-мереж, визнані популярні місця в Закарпатті для відпочинку ЛГБТ-туристів: Драгобрат (під час зимового сезону, особливо серед GLBT-фрі-райдерів), популярні нічні клуби Ужгорода та Мукачева, SPA-комплекси Берегівщини та Свалявщини”, – розповів туризмознавець.

 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.