Відомий закарпатський співак Олександр Садварій відзначив 50-річний ювілей

Відомий закарпатський співак Олександр Садварій відзначив 50-річний ювілей
Музичним вечором “Молюся Богу, співаю людям” в Ужгороді відзначив ювілейне 50-річчя – заслужений артист України, соліст Закарпатської обласної філармонії Олександр Садварій.
За роки своєї творчої діяльності ювіляр встиг виступити ледь не в кожному куточку Закарпаття, представляв мистецтво нашого краю на столичній сцені, а в складі різних колективів побував у багатьох європейських країнах.
Артист працює як у класичному, так і в естрадному жанрах, що й представив на ювілейному концерті, який став чудовим подарунком для його шанувальників. У сольному репертуарі – твори українських, зокрема закарпатських, та зарубіжних авторів. Сьогодні Олександр Садварій заспівав пісні “Дивлюсь я на небо”, “Поможи нам, Боже”, “Владико неба в землі”, “Ми підем, де трави похилі”, “Осінь ти моя”, “Відлітають роки”, “Моя любов” та інші.
Чимало творів ювіляр виконав у супроводі Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, а також із солісткою хору – своєю дружиною та натхненницею, заслуженою артисткою України Яною Садварій.
Директор Ужгородського інституту культури і мистецтв, голова гуманітарної комісії Закарпатської обласної ради Наталія Шетеля з цього приводу зазначила:
Вчора, 6 червня, свій золотий ювілей – 50-річчя від дня народження відзначав наш земляк – заслужений артист України Олександр Садварій.
З цієї нагоди талановитий співак дав концерт під назвою « Молюся Богу, співаю людям», який зібрав друзів, колег та поціновувачів його таланту у Закарпатській обласній філармонії.
Олександр – шляхетна, виважена людина, вірить і в добро, і в Бога.
Працює як в класичному, так і в естрадному жанрах.
Успішно концертує не тільки в містах України, а й за кордоном.
Має шикарний досвід співпраці із Заслуженим академічним Закарпатським народним хором, естрадно-духовим і симфонічним оркестрами Закарпатської обласної філармонії.
Як соліст, завжди збирає великі зали, бо співає душею. А хто співає душею, тому відлунює вічність.
Сьогодні про Олександра зі щемом у голосі говорили багато, дякували за сумлінну працю, за дружбу, за талант.
Я ж від усього серця дякую йому за любов до сцени і пісні, бажаю міцного здоров’я, наснаги й надалі радувати краян новими піснями, творчими здобутками.
Хай з тихою, щирою молитвою співається і дихається йому на повні груди до ста літ!
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *