Як повідомляла “Трибуна” раніше, в Ужгороді вночі на 26 травня спалили автівку “Міцубісі Грандіс”, яка належить працівникові Ужгородської місцевої прокуратури.
В розпорядження редакції попало ексклюзивне відео того, як працівники ДСНС гасили машину, що горить. Автомобіль врятувати не вдалося, він згорів дощенту.

