Від початку року митний кордон на Закарпатті перетнуло майже 7,5 млн. громадян

митниця2Протягом 10 місяців 2015 року через митні пункти пропуску Закарпатської митниці ДФС було пропущено 7 466 768 громадян, 3 387 215 транспортних засобів та 22 584 тис. тонн вантажів. У порівнянні з відповідним періодом 2014 року, загальна кількість пропущених через митний кордон України громадян збільшилась на 677 тис., транспортних засобів – 163,3 тис., вантажів – 2,364 тис. тонн.

Варто відмітити, що найбільш чисельними, у плані перетину громадянами митного кордону України протягом 10 місяців були травень, липень та серпень. Найбільш активний перетин кордону транспортними засобами зафіксований фахівцями Закарпатської митниці ДФС у липні, серпні та жовтні.

Відомство постійно здійснює заходи спрямовані на забезпечення комфортного та швидкого перетину кордону, мінімізацію часу, за який здійснюються митні формальності. Так, зокрема встановлено часові нормативи, які відводяться для працівників митниці, протягом яких має здійснюватись контроль легкових автомобілів, автобусів, вантажівок та транспорту повітряного сполучення. Середній час митного оформлення товарів за митними деклараціями у режимах експорт, імпорту та транзит у жовтні складає 81 хвилину, інформує відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.