Doc.ua запис до лікаря

Від імені закарпатської журналістки “штампують” фальшиві скарги (документ)

Від імені закарпатської журналістки “штампують” фальшиві скарги (документ)

Від імені редактора видання “Сила народного контролю” Лариси Ступак на ім’я голови Національної поліції України Сергія Князєва  хтось написав скаргу.  Підпис заявниці підробили, навіть не намагаючись його зробити подібним до оригіналу. Журналістка отримала відповіді на ту липову скаргу, пішла до ГУНПУ в Закарпатській області розбиратись, що це за документ, адже вона нічого такого не писала. Тема скарги виявилася цікавою – муніціпальна поліція Мукачева  бере гроші за зберіганння речових доказів,  простіше кажучи, за стоянку на штрафмайданчику автівок. Комусь дуже захотілось про це повідомити, але від свого імені писати  заяву на ММКП “Муніципальна міліція” побоявся.

До речі, такі скарги, заяви,  повідомлення про злочин від імені Лариси Ступак пишуться вже не вперше. Про кожний такий випадок журналістка повідомляла в поліцію, відкривалися кримінальні провадження, які в подальшому не розслідувалися.
Першу така підроблена заява від імені Лариси Ступак надійшла до фінансової інспекції. Нібито вона відкликає свою скаргу на розкрадання бюджетних коштів  колишнім Чопським міським головою Цар Г.В. Тоді ревізію по скаргам дійсно не провели. Проведена правоохоронцями експертиза довела, що підпис на листі підроблений, але слідчий справу все одно закрив. Редактор газети оскаржила закриття справи в суді, справа знову відкрита, але схема подання скарг від імені Лариси Ступак працює повним  ходом.
Нещодавно  хтось подавав в Генеральну прокуратуру України фальшиве повідомлення від імені журналістки про нібито злочин прокурора Закарпатської області Володимира Гаврилюка,   також були підроблені скарги на підприємців.

Очевидно, що така тенденція продовжуватиметься до тих пір, поки Національна поліція не научиться розслідувати подібні злочини і хтось з псевдозаявників не понесе кримінальну відповідальність.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *