Ветерани добробату позитивно оцінили діяльність очільника Закарпаття по підтримці атовського руху

Ветерани добробату позитивно оцінили діяльність очільника Закарпаття по підтримці атовського руху

Діяльність голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля по підтримці організацій учасників бойових дій в зоні АТО заслуговує на увагу і може бути прикладом такої співпраці для інших голів обласних адміністрацій.

Таку думку у розмові з редактором “Трибуни” висловили після фестивалю “Загартовані війною” ветерани Добровольчого Українського Корпусу Олексій Соболь (позивний Сом) та друг Тео, які зараз опікуються Всеукраїнською молодіжною військово-патріотичною асоціацією “Калина”. У Геннадія Москаля, як колишньго голови Луганської військово-цивільної адміністрації немає упередженого ставлення до бійців добровольчих батальйонів, які разом з ЗСУ стали на заваді російській агресії на Сході України.

За наслідками поїздки на Закарпаття друг Сом на своїй сторінці у мережі Фейсбук зазначив:

Повезло пообщаться с Геннадием Москалем. Я слабо его знаю, но сделал для себя такие выводы:
1. При разговоре он не матерится и очень культурно общается.
2. Он готов и будет поддерживать молодежные патриотические мероприятия, но не с теми, кто потом будет использовать детей в силовых политических акциях.
3. Он считает, что улица Шухевича должна быть в Ужгороде, так как это выдающийся герой Украины.
4. Генадий Москаль готов общаться на камеру, но сразу начинает всё анализировать, так что я решил не снимать наш разговор с ним, так как мне интересно было понять, что думает.

Раніше “Трибуна” повідомляла, що  на території Ужанського нацпарку відбувся патріотичний фестиваль організацій учасників бойових дій в зоні АТО “Загартовані війною”.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *