Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Ветерани АТО здолали зимову Говерлу (відео)

Ветерани АТО здолали зимову Говерлу (відео)

Учасники бойових дій з семи областей здійснили непросте зимове сходження на найвищу вершину України гору Говерла. Захід був присвячений 30-й річниці виводу військ з Афганістану. В умовах протидії гібридній агресії Росії участь ветеранів АТО та афганської війни у спільних акціях набуває особливого змісту.

Організаторами підйому на Говерлу виступили заступник Західного межрегіонального відділу державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Іван Балашов та представник “Української асоціації інвалідів АТО”, слухач інституту державного військового управління Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, підполковник Микола Журавльов. Разом з військовими на найвищу вершину України пішли й Чопський міський голова Валерій Самардак та представники українського духовенства.

Стасу цій акції надала і офіційна її підтримка начальником Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генералом лейтенантом Анатолієм Сиротенко та начальником інституту державного військового управління Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал- майором Олександром Дузь-Крятченко .

Учасники сходження на Говерлу вдячні Івану Качуру за надану екіпіровку та Чопському міському голові Валерію Самардаку за вирішення організаційних моментів.

Детальний фотозвіт на сторінці “Трибуни” у Фейсбук.

/

http://

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *