Халатність чопських лікарів мало не коштувала життя дитини

Халатність чопських лікарів мало не коштувала життя дитини

Написати даний допис у мережі Фейсбук, ми вирішили після того, як мешканка міста розповіла історію про те, як вона звернулася за медичною допомогою в нашу лікарню та після цього звернення, життя її донечки майже висіло на волосині. Повідомляє спільнота Новини Чопа.

Відразу хочемо сказати, що станом на сьогоднішній день, дівчинці уже нічого не загрожує після зробленої складної операції в Ужгороді.
В середині січня цього року молода мама звернулася на прийом до головного лікаря Чопської міської лікарні з проблемою болю в животі дитини. Оглянувши маленьку пацієнтку, лікар сказав, що нічого поганого немає та приписав лікарства у вигляді таблеток. Біль дитини не проходила і мама вирішила зробити УЗД діагностику, адже міська лікарня забезпечена сучасним обладнанням. Обладнання нове, але лікар, який робив діагностику черевної порожнини, підтвердив попередній діагноз, і запевнив маму, що нічого поганого немає, і в Ужгородську міську лікарню не потрібно їхати, тому що там відразу ж запропонують робити операцію.

Але біль дитини так і не проходив, тому мама вирішила ще звернутися до молодого лікаря-хірурга, який оглянувши дитину відразу ж відправив хвору маленьку пацієнтку в Ужгородську міську лікарню, адже у неї був явно виражений гострий апендицит. Батьки не гаючи часу поїхали в Ужгород, де дитині миттєво зробили хірургічне втручання, яке було на межі «Перинотіту», що мало не коштувало життю дитини.
Чому, маючи сучасне обладнання, працюючи в нормальний умовах, медики не змогли виявити у маленької пацієнтки таке захворювання, питання на сьогоднішній день залишається відкритим?
Враховуючи суспільний інтерес, адже життя – це найцінніший дар, просимо керівництво Чопської міської ради спростувати або підтвердити дану неприємну «історію» з маленькою чопівчанкою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *