Верховний Суд остаточно повернув державі ділянку прикордонної смуги на Берегівщині

Верховний Суд остаточно повернув державі ділянку прикордонної смуги на Берегівщині

Верховний Суд України залишив в силі рішення, винесені на користь держави у справах про незаконне придбання громадянами у приватну власність 19 га земель прикордонної смуги і оборони в Закарпатті.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Згідно з повідомленням, слідством встановлено, що наказами Головного управління Держземагентства у Закарпатській області в 2014 році всупереч вимогам Земельного кодексу та законів України в приватну власність 10 громадянам були передані земельні ділянки сукупною площею 19 га для ведення особистого селянського господарства.

Надалі незаконно отримані у власність землі громадяни відсторонили на користь двох фізичних осіб.

“Однак спірні землі входять до складу прикордонної смуги, що знаходиться під охороною Мукачівського прикордонного загону, і розташовані між КПП” Косино “та КПП” Лужанка “, в зоні облаштування та утримання інженерно-технічних споруд і огорож лінії державного кордону України”, – вказують у ГПУ.

У зв’язку з цим прокуратура Закарпатської області пред’явила позови про визнання недійсними та скасування наказів обласного управління Держземагентства та повернення ділянок в держвласність.

Рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій позовні вимоги прокурора були задоволені.

Однак відповідачі звернулися з касаційними скаргами до Верховного суду, який за результатами розгляду справи 14 листопада відхилив їхні скарги, а судові рішення залишив без змін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *