Велику групу нелегалів з Пакистану затримали закарпатські прикордонники

Велику групу нелегалів з Пакистану затримали закарпатські прикордонники

Ввечері 1 вересня прикордонники Чопського загону спільно з колегами з міграційної поліції ГУПН у Закарпатській області затримали групу іноземців, які мали намір незаконним шляхом перетнути українсько-словацький кордон.

Інформацію про перебування поблизу кордону зі Словаччиною групи незаконних мігрантів прикордонникам надали співробітники відділу міграційної поліції ГУНП у Закарпатській області. З метою реалізації оперативної інформації, у район можливого порушення кордону одразу вислали групу реагування. Ділянку також посилили додатковими нарядами.

У ході пошукових заходів прикордонний наряд відділу «Новоселиця» разом зі співробітниками оперативно-розшукового підрозділу виявили на околиці населеного пункту Дубриничі Ужгородського району восьмеро осіб азійської зовнішності. Жоден з іноземців не мав при собі документів, які б посвідчили його особу та законність перебування на території України. Усі назвалися громадянами Пакистану.

Затриманих доправили у райвідділ поліції. Правоохоронцям належить встановити особи затриманих, після чого їхні справи буде передано до суду. У діях іноземців вбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.