Важлива інформація для вступників до Ужгородського коледжу культури і мистецтв

Важлива інформація для вступників до Ужгородського коледжу культури і мистецтв

5 днів залишається для подачі документів на творчі спеціальності музичного мистецтва та сценічного мистецтва!

На фейсбук-сторінку Ужгородського коледжу культури і мистецтв (www.facebook.com/uzhartculture) надходять запитання щодо вступної кампанії. Вона продовжується. Нагадаємо найважливішу інформацію.

Що стосується базової вищої освіти, яку можна здобути в цьому виші, то на творчі спеціальності бакалавра з творчим конкурсом прийом документів закінчується о 18-й годині 20-го липня цього року.
Тобто, хто бажає вступати на перший курс бакалаврату на сценічне мистецтво, на музичне мистецтво повинні мати ЗНО «Історія України», «Українська мова» і подати заяву саме до цього терміну.

Щодо інших спеціальностей, на «інформаційну, бібліотечну та архівну справу» із сертифікатами ЗНО прийом закінчується о 18-й годині 26 липня 2018 року.

Тепер, що стосується молодших спеціалістів.

Увага! До 25-го липня завершується реєстрація електронних кабінетів. В чому особливість цього заповнення? Оскільки вступити на молодшого спеціаліста для вступників, що мають повну загальну середню освіту і ЗНО можна до 8-го серпня, важливо пам’ятати – обов’язковою умовою для них є заповнення електронного кабінету до 25-го липня цього року.

Якщо вони не вступлять до інших інститутів, університетів, а захочуть йти в коледж на молодшого спеціаліста, то мають право подати документи до 8-го серпня лише за умови, що оформили заповнення в наш коледж в електронному кабінеті до 25-го липня.

Що стосується старших курсів, документи подаються до 18-ї години 24-го липня 2018 року. На сценічне мистецтво актори, режисери і звукорежисери приймаються на перший курс за скороченим терміном навчання. В цьому разі треба мати диплом молодшого спеціаліста за спорідненим напрямом (наприклад, народно-художня творчість, видовищно-театралізовані заходи). Термін навчання три роки.

Схожа ситуація з музичним мистецтвом. Прийом документів на основі диплома молодшого спеціаліста до 18-ї години 20 липня. Наприклад, на спеціальність «народні інструменти» такі абітурієнти вступають на перший курс за скороченим терміном навчання і за два роки отримують диплом бакалавра. На інших спеціалізаціях навчання за скороченим терміном триває три роки.

Ще раз повторимо, випускникам 11-х класів, що мають ЗНО, треба до 25-го липня заповнити реєстрацію в коледж в електронному кабінеті, щоб залишити можливість подати паперові документи в приймальну комісію коледжу до 8-го серпня 2018 року.

Будь-яку консультацію ви отримаєте в приймальній комісії. На фейсбук-сторінці коледжу працює гаряча лінія.

Чекаємо на вас!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *