Василь Губаль повернувся з Києва з купою зауважень та без досягнутих домовленостей

Василь Губаль повернувся з Києва з купою зауважень та без досягнутих домовленостей

губальОтримати довгоочікуване офіційне затвердження всіх голів (точніше т.в.о. голів) обласних РДА губернаторові так і не вдалося.

 Нещодавно голова Закарпатської ОДА Василь Губаль повернувся із зустрічі з президентом Петром Порошенком. Якщо вірити повідомленню офіційної прес-служба губернатора, глава держави обговорив із Губалем ряд вкрай важливих питань і загалом голова ОДА залишився дуже задоволеним зустріччю із гарантом.

Тим не менш, повідомлення про досягнення головної мети візиту так і не послідувало. Ні від речниці губернатора, ні від прес-служби президента: закарпатські тимчасово виконуючі обов’язки голів РДА так і не позбулися принизливого статусу «т.в.о.» і продовжують займати посади виключно у формальному статусі.


Чим саме не вгодив губернатор президенту – достеменно невідомо. Однак не виключено, що цей факт є логічним початком певних процесів в регіоні. Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про підготовку Закарпаття до зміни обласного керівництва. Так, за нашою інформацією, посаду голови ОДА готується обійняти Ярослав Греца, особистий юрист Володимира Чубірка та Валерія Пацкана. Вочевидь, ця інформація отримала чергове підтвердження. Логічно зробити висновки, що президент не бачить потреби узаконювати голів РДА, котрим і так залишилося працювати лічені тижні.

 Не виключено, що прийдешня мобілізація стане останнім випробуванням для Губаля. Не дарма президент жорстко розкритикував наш регіон за провал минулорічної мобілізаційної роботи. Відтак, залишається тільки спостерігати наскільки професійно зможе повести себе губернатор-петеушник у такій, погодьтеся, непростій ситуації. Хоча, губернатором йому залишилось бути не так вже й довго… 

Вільне Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *