Вартість ремонту площі Петефі в Ужгороді зросла ще на 10 мільйонів гривень – ужгородський мер продовжує багатіти

Вартість ремонту площі Петефі в Ужгороді зросла ще на 10 мільйонів гривень – ужгородський мер продовжує багатіти

Реконструкція площі Петефі подорожчала на 10 млн грн — на Prozorro з’явився тендер на так звані “додаткові роботи”.

Мешканці міста запитуються – коли нарешті завершать реконструкцію площі Петефі і скільки ужгордцям вона буде коштувати? Наразі відомо про те, що в сукупоності цей теастр абсурду обійшовся вже в 60 мільйонів гривень.

До речі, реальний проект реконструкції площі Петефі навіть нікому не показали — мешканцям не обов’язково знати, куди і на що саме витрачаються їхні кошти – пише “Карпатський вісник”.

Цікаво, що раніше міська рада Ужгорода вже проводила тендер на ремонт пішохідної частини площі, і його очікувана вартість становила 6 млн 91 тисячу 704 гривні.

Яким чином додаткові роботи по ремонту цієї ж пішохідної частини можуть становити ще 10 млн грн? Загалом – 16 млн за перекладання існуючої бруківки?

Варто додати, що беззаперечний переможець всіх тендерів – ТОВ “КБК”. Фірма, яка під “дахом” обласного керіництва та за лобіювання мера Ужгорода щорічно “висмоктує” з бюджета міста понад 200 мільйонів гривень на капремонти вулиць обласного центру.

Підприємство унікальне, адже виконує майже всі види ремонтних робіт – від заміни підземних комунікацій до мощення ФЕМ-плитки, викладання бруківки та ремонту дорожнього покриття.

Ужгородцям навряд відомо, але майже всі серйозні підряди виграє саме ця фірма.

Завдяки “сірим” схемам місцевої влади, безліч підрядів фірма отримала в обхід тендерних процедур. Взагалом, за нашою інформацією, тільки в 2017 році ТОВ КБК отримало понад 200 млн гривень бюджетних перерахувань.

В 2018 році сума замовлених робіт “перевалить” за 300 мільйонів гривень.

Варто припускати, що така любов з боку місцевої влади у вигляді підрядів на сотні мільйонів гривень – не залишається без 20%-х відкатів подяки керманичам Ужгорода.

Ну, а капремонт площі Петефі – це взагалі одне з найуспішніших джерел тіньового доходу місцевих керманичів та недобросовісних підрядників.

Ось частина замовлених місцевою владою робіт у ТОВ КБК  – серед них відомі всім ужгородцям капремонт вулиці Можайського, Грибоєдова, Заньковецької, Капушанської, Кошицької, Собранецької, Підградської, Шумної, тощо (Натисніть на фото, щоб збільшити):

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *