Вартість “бюджетної” дороги до родинного супермаркету Балог в Мукачеві зросла до 21 мільйону гривень (відео)

Вартість “бюджетної” дороги до родинного супермаркету Балог в Мукачеві зросла до 21 мільйону гривень (відео)

Про нову дорогу до “Сільверленда” – майбутню вулицю Шептицького ми вже розповідали. Попередньо йшлося про те, що її вартість становитиме 11 мільйонів гривень. Наразі на сайті “Прозорро” оголошений тендер на її будівництво на майже 21 мільйон гривень коштів платників податків Мукачева. Повідомляє М-Студіо.

У Мукачеві прокладуть нову дорогу, що сполучить місто із трасою Київ-Чоп. Детальний план майбутньої вулиці Шептицького та схему організації дорожнього руху був готовий ще рік тому. 11 мільйонів з бюджету міста уже виділили. Завершуватися вулиця буде на кільцевій розв’язці, що напроти Гіпермаркету “Епіцентр” та торгового центру “Сільверленд”. Попри те, що у місті чимало не ремонтованих доріг у не найкращому стані, в Мукачеві будуватимуть нову дорогу до “Сільверленда” – принаймні так її називають у народі.

Тим часом на сайті “Прозорро”, де, згідно з законом, мають оголошуватися всі державні закупівлі, оприлюднена інформація про те, що на будівництво дороги Андрея Шептицького оголошено тендер – на 20 мільйонів 848 тисяч 267 грн. Замовник – управління міського господарства Мукачівської міської ради. Кінцевий термін подання пропозицій – 28 жовтня. Телеканал “М-студіо” обов’язково прослідкує, хто виграє справу на майже 21 мільйон. Нагадаємо – мова про кошти платників податків, які використають на будівництво дороги, що вестиме до нового “Сільверленду”, який належить родині міського голови.

Вартість дороги зросла з 11 до майже 21 мільйона. Тим часом, депутати міської ради припускають, що імовірно, додаткові кошти на будівництво дороги закладуть у бюджеті на наступний рік, адже на цей на неї передбачено 11 мільйонів. Ну, і варто сподіватися, що тендер відбудеться насправді прозоро, і його випадково не виграватимуть вкрай наближені до владної верхівки підприємці – принаймні на це сподіваються обранці та пересічні платники податків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *