В Житомирському батальйоні НГУ пройшов патріотичний захід за участі закарпатців /фото/

В Житомирському батальйоні НГУ пройшов патріотичний захід за участі закарпатців /фото/

Днями у  Житомирській військовій частині Національної гвардії України було проведено захід з військово-патріотичного виховання «За Україну», який було організовано за ініціативи слухача інституту Державного військового управління підполковника Миколи Журавльова.
В заході також прийняли участь колектив Зразкової дитячої хореографічної студії «Щедрик», під керівництвом Світлани Романенко, художній керівник вокального ансамблю “Сьоме почуття” Світлана Токар-Чірікалова, голова Закарпатського крайового товариства «Просвіта» Павло Федака, голова Української асоціації ветеранів АТО в Закарпатській області В’ячеслав Харченко та військовий капелан, настоятель Свято-Покровської парафії Православної Церкви України м. Боярка, священик Димитрій Присяжний.
Діти своїм виступом наповнили радістю повсякденну важку працю військовослужбовців нацгвардії та надали нової, невичерпної мотивації стояти на захисті Батьківщини. Присутніх вразив виступ маленької дівчинки Оленки яка зачитала лист солдату. Військовослужбовці ж віддячили гучними оплесками та словами вдячності.

Учасники заходу щиро вдячні командувачу національної гвардії України та начальнику національного університету оборони України імені Івана Черняховського за сприяння у проведені заходу проведеному у контексті протидії негативному впливу агресора – Російської Федерації на суспільство України.

Деталі у фоторепортажі на сторінці Павла Федаки:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *