В Закарпатті спалили підприємство активіста Саакашвілі (ФОТО)

В Закарпатті спалили підприємство активіста Саакашвілі (ФОТО)

У партії пов’язують це з тим, що РУХ НОВИХ СИЛ не «ліг» під жоден з місцевих політичних кланів, які почали усувати політичних конкурентів звичними для контрабандистів методами.

Сьогодні вночі сталася пожежа на території меблевого виробничого комплексу ТОВ «Крок-вуд» – горів деревообробний цех. Підприємство належить члену ініціативної групи РУХу НОВИХ СИЛ Закарпаття, підприємцю Юрію Гризі, який організовував візит Михайла Саакашвілі до Сваляви. Пожежу вдалося загасити, проте збитки підприємства оцінюють в 2 мільйони гривень.

«Чи є випадковістю пожежа на території підприємства, яке я очолюю? Вважаю її попередженням, мовляв, якщо буду продовжувати в такому ж дусі – матиму проблеми. В нас на Закарпатті прийнято, що будь-яка нова політична сила йде на «поклон» до когось з місцевих політичних кланів — Балоги, Ланьо чи Медвечука, і потім є лише підконтрольними їм маріонетками. РУХ НОВИХ СИЛ став першою політичною силою на Закарпатті, яка пішла іншим шляхом. І цей підпал — це реакція на нашу позицію. Заявляю: я продовжую підтримувати РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Якщо боятися влади, яка не гребує жодними брудними засобами, то як ми побудуємо Україну для мільйонів українців, а не для купки жадібних політиканів», — заявив Юрій Грига, представник РУХу НОВИХ СИЛ Закарпаття.

Нагадаємо, візит Михайла Саакашвілі до Сваляви відбувся 23 лютого цього року. Михайло Саакашвілі поїхав до Сваляви через те, що у листопаді минулого року було зруйновано негодою основний місцевий міст і половина мешканців опинились відрізаними від центральної частини міста. Три місяці на цю ситуацію ніхто не звертав уваги. Активізувались місцеві чиновники: голова обласної адміністрації Геннадій Москаль та мер Сваляви Іван Ланьо — за дивним збігом обставин лише напередодні приїзду Михайла Саакашвілі.

Обидва заявили — щойно документація буде готова, згідно з чинним законодавством, гроші на ремонт виділять. За тим же дивним збігом обставин вже наступного дня, в день приїзду Саакашвілі, депутати місцевої ради зібралися на сесію і таки виділили мільйон гривень на відновлення мосту.

Повідомляє rns.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.