В Закарпатті «кримінальний талант» помічено у 65 сумнівних фінансових операціях

 
Відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Закарпатській області протягом січня-листопада 2014 року до Банку даних про сумнівні фінансові операції внесено 65 відомостей.
В поле зору працівників підрозділу потрапили 49 суб’єктів господарської діяльності. У результаті їх опрацювання на предмет встановлення фактів використання сумнівних фінансових операції для легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, у тому числі відповідно до типології міжнародних організацій, що здійснюють діяльність у цій протизаконній сфері, наразі у 8 операціях виявлено ухилення від сплати податків, у 9 – предикатні злочини та у 1 – відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом.
– Збір, аналіз, зберігання та обмін інформацією про фінансові операції, щодо яких виникають підстави вважати, що вони пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, – всім цим покликаний і займається відділ боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, – зазначають фахівці підрозділу ГУ ДФС краю. Разом з тим, метою формування Банку даних про сумнівні фінансові операції є створення інформаційних масивів для здійснення комплексного аналізу відомостей щодо знаходження доходів у нелегальному обігу, виявлення тенденцій і механізмів, які використовуються у процесах легалізації злочинних доходів, та розробки заходів з протидії таким проявам.
Довідково. Сумнівна фінансова операція, у відповідності до нормативних документів – це будь-яка дія щодо активів, вартість яких дорівнює чи перевищує 150 000 гривень, за наявності ризиків використання цих активів з метою легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, та яка має одну або більше з 40 ознак.
Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *