В Закарпатській ОДА ветерани АТО повідомили заступнику міністра МОЗ про корупційне намагання ліквідувати Ужгородський психдиспансер (фото)

В Закарпатській ОДА ветерани АТО повідомили заступнику міністра МОЗ про корупційне намагання ліквідувати Ужгородський психдиспансер (фото)

Сьогоднішні слухання з приводу реформи медицини розпочалась із гучного скандалу. Ветерани АТО звернулися до присутнього у великому залі Закарпатської ОДА заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Ілика з приводу корупційної оборудки Ужгородської міськради, яка намагається ліквідувати на найближчому засіданні міськвиконкому психоневрологічне відділення Ужгородської міської поліклініки.

Чиновникам міськради впала в око будівля медичного закладу, яку можна з вигодою для себе продати. Про сумівну оборудку привселюдно заявив голова Люстраційної комісії Закарпатської області, учасник бойових дій в АТО  В’ячеслав Харченко, зірвавши оплески залу та рукостискання Романа Ілика. Ветеран заявив, що небайдужа громадськість Ужгорода недопустить ліквідацію установи, адже в ній проходять ребілітацію і сотні атовців.

Працівники психоневрологічого відділення  шоковані діями міськради, вони кажуть, що їх про це не попередили. На захист медиків стала Люстраційна комісія Закарпатської області та Асоціація інвалідів АТО.

1 Comment

  1. Атовцям повага!
    Молодці чітко виступили взяли слово і не звертаючи увагу на ведучого, який затуляє їм рота донести свою позицію щодо закриття психоневрологічного диспансеру, який як ніколи необхідний пораненим та хворим бійцям з психологічними і психічними розладами після війни
    Ганьба Андріїву!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.