Doc.ua запис до лікаря

В Закарпатській ОДА ветерани АТО повідомили заступнику міністра МОЗ про корупційне намагання ліквідувати Ужгородський психдиспансер (фото)

В Закарпатській ОДА ветерани АТО повідомили заступнику міністра МОЗ про корупційне намагання ліквідувати Ужгородський психдиспансер (фото)

Сьогоднішні слухання з приводу реформи медицини розпочалась із гучного скандалу. Ветерани АТО звернулися до присутнього у великому залі Закарпатської ОДА заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Ілика з приводу корупційної оборудки Ужгородської міськради, яка намагається ліквідувати на найближчому засіданні міськвиконкому психоневрологічне відділення Ужгородської міської поліклініки.

Чиновникам міськради впала в око будівля медичного закладу, яку можна з вигодою для себе продати. Про сумівну оборудку привселюдно заявив голова Люстраційної комісії Закарпатської області, учасник бойових дій в АТО  В’ячеслав Харченко, зірвавши оплески залу та рукостискання Романа Ілика. Ветеран заявив, що небайдужа громадськість Ужгорода недопустить ліквідацію установи, адже в ній проходять ребілітацію і сотні атовців.

Працівники психоневрологічого відділення  шоковані діями міськради, вони кажуть, що їх про це не попередили. На захист медиків стала Люстраційна комісія Закарпатської області та Асоціація інвалідів АТО.
Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Закарпатській ОДА ветерани АТО повідомили заступнику міністра МОЗ про корупційне намагання ліквідувати Ужгородський психдиспансер (фото)”

  1. Атовцям повага!
    Молодці чітко виступили взяли слово і не звертаючи увагу на ведучого, який затуляє їм рота донести свою позицію щодо закриття психоневрологічного диспансеру, який як ніколи необхідний пораненим та хворим бійцям з психологічними і психічними розладами після війни
    Ганьба Андріїву!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *