В Закарпатській області відбудеться остаточна зачистка проросійських сил

Оприлюднення відео, на якому президент федерації легкої атлетики Закарпатської області  Олег Коноваленко грає роль Василя Йосиповича (сина російського диктатора Сталіна) і «підписує наказ» про відʼєднання Закарпаття має на меті декілька цілей.

Одна з них – політичний тиск на міського голову Ужгорода Богдана Андріїва, його брата – Андрія Андріїва (депутат облради від «Батьківщини»), екс-голову Закарпатської ОДА Олександра Ледиду (діючий депутат Закарпатської облради від «За Майбутнє»). 

Всі вони колишні регіонали.

За твердженням анонімного телеграм каналу «Ужгород інсайди»  вищевказані особи були присутні на весіллі доньки Олега Коноваленка, яке   відбулось у Ватикані. 

Отже є не тільки потенційними «ждунами», а можливо й співучасниками діяльності підпільної мережі російських агентів.

Неважко здогадатися хто нагинає у такий спосіб Андріївих та Ледиду. 

Проросійські погляди колишнього підполковника УЗЕ не були секретом для правоохоронців, як і рід його діяльності – цигарковий трек, що стало причиною звільнення з посади за часів керування закарпатським УМВС Сергієм Шараничем.

У ЗМІ також фігурувала діяльність банди Коновала, на яку неодноразово звертав увагу екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк.

Побиття, викрадення людей, вимагання грошей – симптоматично виглядає на фоні російської символіки, яку любив демонструвати очільник угрупування.

“Це черговий злочин бандита Коноваленка. За Який хабар на цей раз міліція і прокуратура закриють очі,- покаже час”, – писав екс-мер Ужгорода у квітні 2021 року, реагуючи на викрадення лікаря-реабілітолога Володимира С.

Знаю, що з початком повномасштабного вторгнення ерефії у лютому 2022 року відбувся ідеологічний розкол у середовищі топових спортсменів, які тренувалися на базі спорткомплексу «Фанат» і які не сприймали проросійські погляди власника спортзакладу Коноваленка.

Частина з них вступила до лав ЗСУ, попри кримінальне минуле і зі зброєю в руках захищають Україну. Честь і повага їм.

Проросійські сили на Закарпатті треба було зачистити ще на початку вторгнення, тоді можна було одним махом вирішити питання і ОПЗЖ, і московської церкви, і тітушок-спортсменів.

Краще пізно, ніж ніколи.

Телеграм Павла Федаки – https://t.me/P_Fedaka/593

https://

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *