В Закарпатській обласній бібліотеці танцювали так, ніби ніхто не бачить

29 квітня на Міжнародний день танцю Закарпатська обласна бібліотека організувала для ужгородців культурно-розважальний вечір «Танцюй так, ніби ніхто не бачить». Вперше в читальній залі відбулось знайомство та живе спілкування з представниками національних культур Індії, Нігерії, Південної Африки, Гани, Зімбабве та інших країн. На танцювальному святі були продемонстровані танці різних народів світу, а також – проведені майстер-класи для всіх охочих.

У читальній залі знову зібралось чимало людей, які завітали на захід, що організував ресурсно-інформаційний відділ бібліотеки «Вікно в Америку». Ведуча вечору Антоніна Вакула, завідувачка цим відділом, розпочала танцювальне дійство з розігріваючого танцю пінгвінів, а потім запросила до виступу наймолодший танцювальний колектив – Центр творчого розвитку дітей та дорослих «Зефірчик-Зіраті» ( керівник-хореограф Ардельянова Тетяна), які виконали український та ірландський народні танці. Далі, Вікторія Замула, ознайомила всіх присутніх з книжковою виставкою, яку оформили бібліотекарі. На ній була представлена література за тематикою вечору, яка є у фондах бібліотеки. Хореограф Катерина Дикун та її вихованки продемонстрували запальну самбу, а також провели майстер-клас із цього виду танцю. На продовження латино-американського блоку, відвідувачі вечору отримали майстер-клас із сальси від тренера шейпінгу та постановника весільного танцю Вови Антощука.

Хвилю оплесків від гостей зірвала учасниця міжнародних фестивалів східних танців Юна Грігорова, яка вразила пластикою та відточеними рухами у танці живота, а потім спробувала навчити цьому мистецтву всіх бажаючих, а таких виявилось немало. Адель Паквіль (волонтер з Франції) та учні школи №14  в яскравих сценічних костюмах розважали публіку циганським народним  танцем. А далі було найцікавіше. Величезний заряд енергії та позитивний настрій подарували ужгородцям колектив “Dancing Doctors” (Габріел Анаман, Келвін Ессел, Думісані Мбіба, Джордж Куодза), котрі виконали мікс із національних танців Африки. А Джошуа Уліогога станцював нігерійський весільний танець нареченого. Справжньою окрасою вечору стала Шравя Німмала з Індії. Перед глядачами ніби ожила картинка з індійського кіно, адже дівчина танцювала національний танець своєї країни.  На завершення свята хореограф Юрій Миколайович Мочарко разом зі своєю ученицею здивували майстерністю хореографічних підтримок фокстроту і довели, що танець, як і кохання, підкорює та захоплює людей будь-якого віку.

Емоції, танцювальну атмосферу, посмішки, рухи та чудовий настрій всіх учасників вечору зафіксував на фото та відео Володимир Костюченко.

танці

танці2

танці3

танці4

 

Головний бібліотекар відділу обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка Євгенія Напуда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *