В закарпатській «Просвіті» вручили дипломи почесних членів товариства та презентували календар-альманах «Просвіти» на 2021 рік

В закарпатській «Просвіті» вручили дипломи почесних членів товариства та презентували календар-альманах «Просвіти» на 2021 рік
6 лютого в Народному Домі «Просвіти» в Ужгороді відбулося зібрання активу товариства. Захід відвідав Преосвященний Владика Віктор Бедь, керуючий Карпатською єпархією ПЦУ. Збори розпочалися з виконання Державного гімну України та хвилини мовчання за борцями за волю і незалежність нашої держави, також було вшановано світлу пам’ять греко-католицького Владики Івана Маргітича, якому напередодні мало виповнитися 100 років від Дня народження.
Відповідно до ухвали Ради Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства «Просвіта» від 18 жовтня 2020 року Почесний голова крайової «Просвіти Павло М. Федака вручив дипломи Почесних членів товариства «Просвіта» Бедю Віктору Васильовичу, Густі Василю Петровичу, Мішко Олені Василівні, Олашину Миколі Васильовичу, Олашину Василю Степановичу, Вовку Миколі Івановичу, Роману Івану Юрійовичу, Басарабу Михайлу Михайловичу.
Присутні привітали голову товариства Павла П. Федаку з 50-річчя від Дня народження, яке він нещодавно відзначив.
Владика Віктор вручив ювіляру орден Августина Волошина ІІ ступеня, нагородження яким відбулося 26 січня 2021 року в архієрейській резиденції в м.Ужгород.
Доктор історичних наук Павло М. Федака презентував знакове просвітянське видання календар-альманах «Просвіти» на 2021 рік, в якому опубліковано цінні матеріали історічного, народознавчого та релігійного характеру. Хочеться відзначити публікацію у виданні листів Зірки Гренджі Донської на ім’я голови закарпатської «Просвіти» у 1991 – 1997 роках.
Детальний фотозвіт на сторінці “Просвіти” в соцмережі Фейсбук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.