В закарпатській “Просвіті” відбувся турнір з шахів за участі інвалідів та військовослужбовців 128-ї бригади

В закарпатській “Просвіті” відбувся турнір з шахів за участі інвалідів та військовослужбовців 128-ї бригади
6 листопада 2021 року в місті Ужгороді, в Народному Домі «Просвіти» відбувся відкритий обласний турнір «Сила духу» (у рамках проєкту «Артспорт») з шахів. В ньому прийняли участь спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату та військовослужбовці 128-ї бригади.
Організаторами змагань є Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та ГО «Волонтери Закарпаття».
В турнірі прийняли участь 10 спортсменів. В результаті змагань по шахам перше місце зайняв ужгородський спортсмен з особливими потребами Андріан Опачко, друге – ужгородський спортсмен з інвалідністю Олександр Пунько, а третє – військовослужбовець Олександр Висковий.
Призери і учасники були нагороджені медалями. Крім того, після змагань учасники і переможці за кавою та чаєм змогли поспілкуватись та поділитись враженнями від турніру в затишній і невимушеній обстановці.
Голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець розповів, що такий турнір по шахам в місті Ужгороді проводиться вперше. «Сподіваюсь, що нам і надалі вдасться проводити такі заходи в Ужгороді регулярно і кожного наступного разу вони будуть проводитись на вищому рівні. Нажаль в умовах пандемії в Україні організовувати такі турніри вкрай важко. Але навіть в такій ситуації знаходяться добрі люди, які нам допомогли. Ми дуже вдячні керівнику ГО «Волонтери Закарпаття» Власті Рейпаші, яка допомогла нам провести турнір» – заявив Олександр Лизанець.
Тож попри буремні події в Україні життя продовжується і люди з обмеженими можливостями це доводять на практиці.
За інформацією Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату
Проєкт” Артспорт” реалізували: відокремлений підрозділ громадської організації «Всеукраїнська оргганізація Союз осіб з інвалідністю України» “Закарпатське обласне товариство осіб з інвалідністю” (керівник – Денис Сухотин), Полтавський обласний осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (керівник – Сергій Чумак ( Serg Chumak)) у співпраці з громадськими організаціями « Волонтери Закарпаття» (керівник – Власта Рейпаші) та Закарпатським осередком Всеукраїнської організації «Федерація спортсменів інвалідів з ураження опорно-рухового апарату (керівник – Олександр Лизанець) реалізація проєкту «Артспорт», покликана інформувати суспільство щодо розв’язання проблем осіб з інвалідністю у державі та формування позитивного ставлення суспільства до осіб з інвалідністю.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *