В Закарпатське Берегово підтягуються опозиційні нардепи

В Закарпатське Берегово підтягуються опозиційні нардепи

радаСьогодні у м.Берегові відбудуться вибори міського голови. Попередній очільник міста Іштван Гайдош став нардепом за списком Партії Регіонів. За вакантну посаду борються 10 кандидатів.Найбільш розкрученими є Золтан Бабяк (ДПУУ), Ольга Бізіля (ЄЦ) та висуванець “Свободи” Василь Вовкунович.

У місті склалася досить напружена політична ситуація, представники кандидатів звинувачують один одного у порушенні законодавства України та підкупі виборців. Відомо що на виборах будуть присутні народні депутати від різних політсил.

Так 31 травня 2013 року, за день до виборів в Береговому, уповноважений на Закарпатті від Всеукраїнського об’єднання «Свобода»  народний депутат Валерій Черняков провів особистий прийом громадян. Візит до Берегового був позачерговим, оскільки  в неділю, 2 червня 2013 року, тут відбудуться вибори Берегівського міського голови.

До народного депутата звернулися кілька громадян, які здебільшого просили допомоги у вирішенні комунальних проблем. Зокрема, колишні геологи просять посприяти в благоустрої та водопостачанні містечка колишньої геологічної експедиції Берегового.

Кричущим фактом стало звернення уповноваженого представника колективу Мужіївського золоторудника геолога Бориса Дименка щодо заборгованости із заробітної плати. На золотодобувній фабриці їм боргують 5 млн. грн. за 4 роки. Валерій Черняков ознайомився із документами, які пройшли всі судові інстанції та органи виконавчої влади, але працівникам досі не виплатили чесно зароблених коштів. Нещодавно на золотій копальні змінився власник, однак про виплату богів із зарплати мова не йде.

За свідченнями працівників, у сховищі, яке залишилося після обробки гравітаційним методом, є понад тонна золота, яке потребує мінімальної обробки для отримання дорогоцінного металу. Добування золота в Мужієві хоча і здійснюється екологічним методом, однак цей метод в Україні чомусь не є ефективним, на противагу аналогічним технологіям за кордоном. “Питання неефективного видобування золотої руди в Мужієві та всі фінансові проблеми буде винесено на розгляд профільного комітету, а після скеровано до Генеральної прокуратури України”, – зазначив Валерій Черняков.

Також народний депутат взяв участь у засіданні ТВК з виборів міського голови, де мала місце спроба опонентів зняти з перегонів кандидата від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Василя Вовкуновича. Однак комісія за це не проголосувала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *