В Ужгородському скансені відкриють виставку творчості Людмили Курти-Стегун

В Ужгородському скансені відкриють виставку творчості Людмили Курти-Стегун

У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту 3 червня, о 14 годині відкриється персональна виставка графіки Людмили Курти-Стегун.

Частина коштів від продажу робіт будуть перераховані на потреби 128 окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади.

Вже понад 20 років мисткиня викладає образотворче мистецтво у мистецькій школі у Середньому, відкриває діткам таємничий світ мистецтва. Пані Людмила виховала вже не одно покоління митців. Її учні неодноразово займали призові місця на різноманітних виставках, конкурсах.

Ця виставка репрезентує її творчість кількох чергових років життя. Вона яскраво відображає її світогляд, ставлення до людей, до Природи, світу, що її оточує.

Особливо художниця захоплюється квітами. Вважає, що в природі нема нічого більш довершеного й прекрасного як квіти. Вони привертають нашу увагу, чарують нас своєю красою, ніжністю, пробуджують бажання милуватись ними. Квіти – це найдосконаліше творіння Природи. Їх не можна не любити.

Кожна квітка – цілий Всесвіт.

А ще вона любить й вміє гарно малювати портрети. Особливо дітей, адже вони займають особливе місце у серці жінки, матері. Посмішка немовляти, дитини, вчить нас бути щасливими тільки тому, що ми є, що ми живемо в цьому неймовірно гарному, чудовому світі. Не має більшої радості у світі, ніж усміхнені очі дитини, немає музики кращої ніж дитячий дзвінкий сміх…Любов до дітей робить нас щасливими, дарує наснагу до життя, творчості.

Особливо гостро починаєш це відчувати й усвідомлювати нині, коли війна, коли навкруг кров, біль, смерть.

Пані Людмила зізнається, що її творчість породжена любов’ю. Вона хоче ділитись своїми здобутками, творчо рости, вдосконалюватись, своїми роботами дарувати людям радість. Радість, якої нині нам так не вистачає…

Довідка

Народилася Людмила Стегун 17 травня 1978 року в селищі Середнє Ужгородського району.

У 2001 році закінчила Ужгородський коледж мистецтв ім. А. Ерделі, а в 2008 – Прикарпатський університет ім. В. Стефаника за спеціальністю «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»

З 2002 року до нині працює викладачем образотворчого мистецтва в мистецькій школі у Середньому.

У вільний час багато працює творчо, вдосконалює свою майстерність. Її уподобання широкі й різноманітні. Працює в різних жанрах мистецтва та техніках. Її улюблена техніка живопису – акварель.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.