У поліцію надійшло повідомлення від служби охорони нафтопродуктопроводу ДП «Прикарпатзахідтранс» про те, що під час обстеження труби поблизу с.Оріховиця Ужгородського району виявили самовільну врізку.
Як з’ясували правоохоронці, на глибині півметра в нафтопровід невідомі зловмисники вварили трубу з краником, через який зливали солярку.
Слідів витоку нафтопродукту не виявлено. Зловмисників, які крали державну солярку, розшукує поліція.
