В ужгородському парку зводять чергового “монстра” (ФОТО)

Чергового архітектурного монстра зводять в зеленій зоні Ужгорода. На цей раз забудовники своєю “жертвою” обрали парк Підзамковий.

Земельна ділянка в цьому місці виділялася, ще за попередньої каденції Віктора Погорєлова, для облаштування спортивного тиру, враховуючи, що парк мав бути зоною активного відпочинку Ужгородців. Але у фактичного власника “маєтку” Федора Ващука плани різко змінилися після того, як став депутатом Ужгородської міськради від Партії Регіонів та Ректором УжНУ. Тим більш, що Закарпатська ОДА та відомий підприємець Сергій Ратушняк вклали десятки мільйонів гривень в облаштування території парку, стадіону “Спартак”  та створення водного комплексу Аква Ріо Парк).

Дивно, що цією оборудкою не зацікавилися закарпатські правоохоронці, зокрема прокуратура, адже ця будівля створюватиме значний дикомфорт для відочиваючих. До того ж вона будується зі значним  порушенням архітектурно-будівельних норм .

Керівництву обласного осередку Партії Регіонів давно пора обмежити бізнесові апетити ректора Федора Ващука бо цей новоявлений нувориш зайшов уже дуже далеко.

УА-репортер

парк3 парк2 парк парк4

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *