В ужгородському ПАДІЮНі відбудеться благодійний ярмарок “Настрій з відтінком сакури”

В ужгородському ПАДІЮНі відбудеться благодійний ярмарок “Настрій з відтінком сакури”

Впродовж тижня в Ужгороді та області триває Благодійна мистецька акція “Настрій з відтінком сакури”.

За участі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” закарпатські митці та гості нашого мальовничого та квітучого краю охоче долучаються до творчого заходу. З-поміж інших – найактивнішими були заклади позашкільної освіти Воловецької, Міжгірської, Зарічанської, Білківської, Іршавської та Колочавської ТГ.

Сотні рожевих пухнастих сакур зібрали поціновувачів краси на різноманітних локаціях міста і районів. Художники, поети, керамісти, дизайнери, фотографи та аматори відображають цвітіння цих неймовірних дерев різними видами мистецтва. Краяни, гості, туристи, дорослі та діти не лише милуються закарпатською весною, фотографуються на фоні рожевого раю, але і намагаються відтворити цей чарівний цвіт сакури, який щороку вабить очі та радує серця.

Вироби умільців можна буде придбати на благодійному ярмарку творчих робіт, який відбудеться 6 травня у „ПАДІЮНі”. Долучитися до ярмарку можна всім, хто вміє творити і готовий додати свої вироби до благої справи, а також усім, хто бажає ці вироби придбати. Усі зібрані кошти з творчого ярмарку підуть на підтримку 128-ї бригади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *