В ужгородському ліцеї встановлено особливий спортмайданчик для дітей (ФОТО)

Вчора в ліцеї “Інтелект” – ЗОШ І-ІІІст №11 був особливий день. І справа не лише у святі «Останнього дзвоника». А в тому, що тепер на території ліцею встановлено особливий спортмайданчик для дітей, аналогів якому в місті на сьогодні не існує.
Роботи по встановленню споруди, як і було обіцяно, були завершені до початку свята. І під час проведення лінійки представники організацій, які безпосередньо займалися цією доброю справою, урочисто подарували майданчик учням. Дарували з щирими побажаннями та від чистого серця:
– В першу чергу хочу привітати школярів із закінченням навчального року та побажати наснаги та здоров’я. Ну а випускникам хочу дати пораду таку пораду: Вам вже час навчитися приймати самостійні рішення. Звичайно, Ви маєте прислуховуватись до порад своїх батьків та наставників. Адже вони мають життєвий досвід та мудрість, і всі поради від них спрямовані на те, щоб ви стали щасливими. Проте пам’ятайте: відповідальність за ваше життя несете виключно ви самі. Тож рішення маєте приймати самі, спираючись на свої сили, на сумління та з повагою до людей і своєї країни, – з такими словами звернувся до дітей член виконкому Ужгородської міської ради, Президент «Ужгородської Федерації Єдиноборств» Євген Молнар.
До слів Євгена приєднався і Андрій Зацаринний (голова ГО «Кардинальні зміни»), від себе ж додав:
– Кожен із нас добре розуміє, що найголовніше для людини – це здоров’я. Адже якщо не буде здоров’я, то не може бути й мови ні про які життєві та професійні досягнення. І саме тому ми прийняли рішення подарувати ліцею не комп’ютерний клас, не проектори тощо. А саме майданчик для заняття спортом.
– І потім, не варто забувати про те, що від сьогодні у дітей канікули! А це значить, що більше вільного часу, більше можливості гуляти та зустрічатися з друзями. Тепер ще й буде гарне місце для зустрічі з ними і можливість провести час з користю, – підвів підсумок Ігор Шніцар, який також був присутнім на святі.
Директор школи – Макара Наталя Анатоліївна – висловила щиру подяку за такий дарунок, адже як ніхто інший знає статистику стану здоров’я нинішніх школярів. А також про те, що без сторонньої допомоги такий майданчик навряд чи в найближчі роки спромоглися б налагодити.
У свою чергу і діти, і їхні батьки були просто в захваті, за такий подарунок. Навіть тричі подякували організаторам.
Наприкінці благодійники нагородили шкільних спортсменів грошовими преміями за особливі заслуги у спорті та повідомили, що урочисте відкриття майданчику відбудеться через тиждень. Саме під час проведення спартакіади серед учнів ліцею.
 молнар спорт спорт2
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *