В Ужгородському коледжі культури та мистецтв відбулися Шевченківські читання за участі ветеранів АТО (фото)

В Ужгородському коледжі культури та мистецтв відбулися Шевченківські читання за участі ветеранів АТО (фото)

13 березня в Ужгородському коледжі культури та мистецтв, з нагоди 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря, відбулися Шевченківські читання. З вітальним словом до присутніх звернулася директор Наталія Шетеля. Заради об’єктивності вибору журі конкурсу було сформовано з поза меж навчального закладу, голова журі – доктор історичних наук Федака Павло Михайлович,  Оленчук  Любов Вікторівна-  голова товариства інтелігенції Закарпаття «Мельпомена» та доцент кафедри прикладної лінгвістики УжНУ Качмар Ольга Юріївна.

Приємно, що на Шевченківські читання завітали й ветерани АТО, які мали нагоду поспілкуватися з педагогічним колективом та студентами Ужгородського коледжу культури та мистецтв. Серед поважних гостей заходу була і народна артистка України, колишній Генеральний консул України в Пряшеві Ольга Бенч.

З нагоди Шеченківських свят та 79-ї річниці Карпатської України голова Закарпатського осередку “Української асоціації інвалідів АТО” Вячеслав Харченко провів нагородження медаллю “Кров за Україну” воїнів Збройних сил України, які зазнали поранень у боях з московським агресором. Присутні оплесками зустріли героїв.

На такому патріотичному піднесенні відбулися Шевченківські читання.

Перше місце у конкурсі читців поезії Тараса Шевченка зайняв першокурсник Юрій Рубіш ,  друге місце розділили другокурсниця Перчі Марія та третьокурсниця Глюдзик Катерина, на третій сходинці опинилися другокурсниця Манзулич Анастасія та  третьокурсниця Баник Віталіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.