В Ужгороді зведуть житло для правоохоронців

В Ужгороді зведуть житло для правоохоронців

беркутПро це в повідомив громадський активіст Ярослав Гулан у мережі Фейсбук:

“Дістався до рішень Ужгородської міськради від 31 травня. Отже, крім земельного дерибану та інших «специфічних» тем кнопкодавів, про які вже повідомили ЗМІ, впало в око ще кілька моментів.
Виявляється, на благоустрій міста вже витрачено більше 2 мільйонів гривень. На що конкретно, невідомо, тож доведеться скористатися інформаційним запитом.
Тим, хто надіявся, що мер Ужгорода втілить свою обіцянку – звести у мікрорайоні «Боздош» дитсадок, доведеться розчаруватися – тепер офіційно відомо, що мерія не збирається нічого там будувати. Про це йдеться у рішенні №893, котре, як і всі інші, не оприлюднені на сайті міськради.
Земля у центрі міста коштує 204 гривні за квадратний метр. Принаймні, за такою ціною за адресою вул. Волошина, 2 продана ділянка – 0,0171 га за майже 35 тисяч гривень. Призначення – зведення житлового будинку. Як він впишеться в історичне серце Ужгорода – ще одне цікаве питання.


А ще землю на вул. Тлехаса виділили для будівництво багатоповерхівок для… Ні, не для вчителів, не для лікарів, не для робітників. Квартири хочуть зробити для прокурорів, міліціонерів та СБУшників. Словом, усе для соціального захисту працівників силової системи. Адже саме силову державу зараз активно розбудовує президент України. І Ужгородська міська рада цьому опосередковано активно сприяє”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *