Вода в Ужгороді знову подорожчає

водаКП “Водоканал м. Ужгород” повідомляє, що згідно Постанови НКРЕКП № 2868 від 26.11.2015 року для споживачів, які є мешканцями багатоквартирних будинків, вводиться новий тариф на послуги:
  • водопостачання – 8,92 грн. за 1 куб. м.;
  • водовідведення – 4,83 грн. за 1 куб. м.
Разом, новий тариф на послуги централізованого водопостачання та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) становитиме 13,75 грн.
В зазначений тариф включені наступні статті витрат:
  • на періодичну повірку встановлених у споживача приладів обліку та пов’язані з цим витрати на їх демонтаж, транспортування і монтаж;
  • витрати, пов’язані з виготовленням розрахункових документів;
  • витрати на оплату послуг банків та інших установ з приймання і перерахування коштів споживачів за надання послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення;
  • витрати на оплату праці персоналу, що безпосередньо здійснює збут послуг споживачам-жителям багатоквартирних будинків, та інші витрати які виникають у процесі надання таких послуг.
На даний час вказана Постанова проходить погодження в Мінюсті, тому про початок дії нового тарифу ми повідомимо додатково.
Нагадаємо, на даний час тарифи в Ужгороді становили: 8.17 грн. за 1 куб. м водопостачання і 4.43 грн. – за водовідведення, що разом становить 12,60 грн.
Джерело: адміністрація КП “Водоканал м. Ужгород”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.