В Ужгороді змагались молоді рятувальники (ФОТО)

В Ужгороді змагались молоді рятувальники (ФОТО)

Вчора, 7 серпня, на території Аварійно-рятувального загону спецпризначення в Ужгороді для 10 молодих фахівців розпочалася перевірка на міцність.

Випускники вищих навчальних закладів системи ДСНС 2019 року, демонстрували свою фізичну силу, витривалість та професійні навички під час практичного виконання випробувань. Тренувальні етапи збігалися із вправами, що виконуються біцями ДСНС під час змагань за міжнародним форматом “Firefighter Combat Challenge”.

Підйом рукавної лінії по сходових маршах на майданчик 3-го поверху навчальної вежі, укладання рукавних скаток у контейнер; “силовий тренажер”, де ударами кувалди необхідно перемістити балку вагою 72,5 кг на 1,5 метра; заливка мішені влучним “пострілом” з пожежного рукава. А на завершення проводилася “евакуація” потерпілого із небезпечної для життя зони. У ролі постраждалого виступав спеціальний навчальний 80-кілограмовий манекен, який потрібно було перенести на 30-метрову відстань до фінішу.

Увесь цей комплекс вправ виконувався учасниками на швидкість та у чіткій послідовності. Найспритніші серед молодих фахівців поповнять склад учасників команди Закарпатської області під час змагань за міжнародним форматом “Firefighter Combat Challenge”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *