В Ужгороді жінка сфотографувала бюлетень… “на пам’ять”

вибори-дільницяВ Ужгороді на дільниці №210760 (садок №20, вул.Белінського, 22) близько 14.10 було зафіксовано факт фотографування бюлетеня.

Як повідомив спостерігач ОПОРИ з місця події, факт фотографування бюлетеня помітили члени ДВК. На місце події одразу викликали слідчо-оперативну групу.

Жінка, що сфотографувала бюлетень, одразу сказала присутнім на ДВК, що не знала про заборону фотографування документу. Також вона наголосила, що сфотографувала документ «собі на пам’ять», а на бюлетені не робила позначки «за», бо не підтримує обох кандидатів.

До прибуття міліції виборець стерла фотографію із свого телефону. Слідчо-оперативна група, що прибула, опитала усіх свідків події. У присутності понятих засвідчено факт відсутності фотографії бюлетеня у телефоні жінки.

Спостерігач ОПОРИ, у свою чергу, склав акт про порушення виборчого законодавства.

ОПОРА нагадує: згідно з вимогами частини 1 статті 7 Закону України «Про місцеві вибори», Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *