В Ужгороді з нагоди Дня ЗСУ студенти УжІКІМ дали концерт для ветеранів АТО (відео)

В Ужгороді з нагоди Дня ЗСУ студенти УжІКІМ дали концерт для ветеранів АТО  (відео)
З нагоди Дня Збройних сил України в Ужгородському інституті культури і мистецтв відбувся урочистий захід за участі студентів та педагогічного колективу вишу, ветеранських організацій учасників бойових дій на сході України, волонтерів Закарпаття, учасників визвольних змагань українського народу з числа членів крайового товариства “Просвіта” та Закарпатської обласної організації Всеукраїнського товариства політв’язнів та репресованих”.
До присутніх з вітальним словом звернулися В‘ячеслав Харченко, голова Асоціації інвалідів АТО в Закарпатській області, Наталія Шетеля, директор Ужгородського інституту культури і мистецтв, депутатка Закарпатської обласної ради, Павло Федака, голова крайового товариства «Просвіта».
Святковий концерт студентів-хореографів пройшов на великому піднесенні і був зустрінутий хвилею оплесків під вигуки: « Слава Україні».
На заході було оголощено про створення Асоціації організацій учасників бойових дій на сході України та патріотичних організацій Закарпаття “Загартовані війною”.
По закінченні концерту відбулося дружнє спілкування за приготованим військовими бограчем.
Детальний фоторепортаж: ТУТ

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.