В Ужгороді виступлять Сергій Міхалок і гурт BRUTTO

21 травня Сергій Міхалок і гурт BRUTTO дадуть концерт в Ужгородi у клубі «Phantom Club».

Квитки можна придбати онлайн: http://www.concert.ua/booking/brutto-uzhgorod

Продовжується великий всеукраїнський тур BRUTTO – нового революційного гурту Сергія Міхалка (ex-Ляпис Трубецкой). Позаду – більш 25 міст, аншлаги в залах і публіка, що знала напам’ять і підспівувала пісні російською, білоруською та англійською мовами.

Тур триває, попереду на вас чекають нові концерти:

13 травня – Чортків
14 травня – Івано-Франківськ
17 травня – Іллічівськ
19 травня – Уманьimage
21 травня – Ужгород

Графік туру і квитки: http://brut.to/concerts/

ФАКТИ:
1. Плейлист група складає перед початком кожного концерту. Відомо лише, що в кожному місті туру гарантовано прозвучить новий сингл «Гаррі». Прямо зараз «Гаррі» підкорює радіоефіри: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ydck3e9GFMc
2. Двоє з учасників групи – українці (одесити).
3. У тур група вирушає на своєму автобусі.
4. У кожне місто група везе свою звукову систему та інструменти.
5. Райдер групи дуже простий, короткий і невимогливий. У групі є вегетаріанці – тому в гримерці велика кількість овочів і «фітнес-няшки».
Сергій Міхалок – лідер гурту «Ляпис Трубецкой», який припинив існування влітку 2014-го. 1 вересня відбулася презентація нового гурту перевтіленого Міхалка – BRUTTO.

Це розриваюча, невгамовна і зминаюча все підряд енергія. Стати її очевидцем і співучасником можна буде на нових концертах гурту в травні.

BRUTTO – логічне і пряме продовження легко впізнаваного стилю “Ляписа Трубецкого” останніх років. Їх стиль – маскулінний і лютий, відважний і зухвалий панк, гострий, актуальний, надихаючий і вільний від уз. Виступ гурту – це більше, ніж просто концерт. Це бій з лінню, зміцнення віри в себе і звільнення від внутрішніх кайданів.

Сергій Міхалок: «Мої пісні “Не Биць скотам”, “Рабкор”, “Броненосец”, “Грай”, “Воины света” – лунали на барикадах і, сподіваюся, хоч трохи, але допомогли перемогти! Тут був я та інші білоруси. І деякі загинули за свободу Братів Українців!
Тепер зі мною могутні хлопці з BRUTTO! Ми приїхали в Україну і будемо словом, а якщо треба, – і ділом допомагати Майдану відстояти свої ідеали! Будзь смелым и Весна прыйдзе! Наша Возьме!»

27 грудня в Києві відбувся дебютний концерт BRUTTO в Україні. Виступ зібрав повний зал, отримав відмінні відгуки у ЗМІ і викликав великий інтерес фанатів по всій Україні. Такий же успіх чекав на гурт у всіх містах туру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *