Doc.ua запис до лікаря

В Ужгороді виявили фальсифікації при голосуванні за проекти громадського бюджету

В Ужгороді виявили фальсифікації при голосуванні за проекти громадського бюджету

Як заявляють у міській раді, є підозри щодо голосування за допомогою скан-копій паспортів, є і звернення від ужгородців, які не брали участі у голосуванні, однак побачили свої прізвища у списках громадян, котрі голосували за певні проекти.

Про це йшлося під час засідання експертної комісії з впровадження Бюджету громадської ініціативи міста Ужгород.

Як з’ясувалося, в останні 2-3 дні голосування було зафіксовано різке зростання кількості відданих за окремі проекти голосів, до прикладу, із 400 до 1,5-2 тисячі. Були випадки, коли за 1 хвилину система реєструвала по 2 особи, а коли голосує реальна людина, це зробити неможливо – сам процес займає щонайменше 3-4 хвилини. Є підозри, що фальсифіковано голосування за допомогою скан-копій паспортів. Жодних питань немає щодо голосів, відданих безпосередньо у ЦНАПі та через банк-ID. До речі, вже є і звернення від ужгородців, які не брали участі у голосуванні, однак побачили свої прізвища у списках громадян, котрі голосували за певні проекти.

Зазначалося, що, на жаль, подібні ситуації з голосуваннями за Бюджет громадської ініціативи є також в інших містах України.

Тож щоб відкинути всі сумніви та мати упевненість, що голосування чесне, члени експертної комісії вирішили, що голоси, віддані за допомогою копій паспортів, скасують, перерахують та підсумують голоси, віддані у ЦНАПі під час голосування через паперові бюлетені і через банк-ID. Після чого оголосять додаткове – протягом двох тижнів – голосування за проекти Бюджету громадської ініціативи на цей рік, – повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *