В Ужгороді відзначили День Перемоги (ФОТО)

В Ужгороді відзначили День Перемоги (ФОТО)

В Україні День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років відзначають 9 травня. У різних містах нині відбуваються пам’ятні заходи, мітинги-реквієми та покладання квітів.

Заходи, приурочені до пам’ятної дати, провели й в обласному центрі

Закарпаття. Так, уже традиційно, цього дня відбувається покладання квітів: до підніжжя пам’ятника «Україна – визволителям», що на українсько-словацькому кордоні, до пам’ятника «Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни», що на площі Кирила і Мефодія, однак найбільш людно було на Меморіальному комплексі «Пагорб Слави». Тут відбулося покладання квітів до могил воїнів, які загинули в АТО та до Вічного вогню.

Представники влади, зокрема голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, а також представники ветеранських організацій, військових частин, правоохоронних органів взяли участь у пам’ятному заході. Крім того, на Пагорб Слави прийшли сотні краян, аби віддати шану полеглим воїнам. На багатьох присутніх можна було побачити символи – червоні маки.

Пам’ять Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Інф. та фото zak-kor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.