В Ужгороді відзначили 75-річчя смерті у московських катівнях Президента Карпатської України о. Августина Волошина

В Ужгороді відзначили 75-річчя смерті у московських катівнях Президента Карпатської України о. Августина Волошина

У вінок шани президента Карпатської України о.Августина Волошина

19 липня, у день 75-річчя смерті у московських катівнях Президента Карпатської України о. Августина Волошина, вінок шани і квіти до підніжжя його пам’ятника в Ужгороді поклали провідники крайового товариства «Просвіта» (голова Павло Федака) та обласної організації Товариства політв’язнів і репресованих (голова Іван Коршинський).
Після виконання молитви «Отче наш» про подвижницьке життя і працю батька національного відродження українців Закарпаття, визначного педагога ,вченого, громадського, культурного ,політичного і державного діяча говорили у своїх виступах почесний голова крайового товариства «Просвіта», доктор історичних наук Павло Федака, відомий дослідник історії Закарпаття, зокрема політичних репресій 30-50-х років ХХ століття Олексій Корсун, ветерани українських національно-визвольних змагань кінця 80-х початку 90-х років ХХ століття Микола Вовк, Михайло Басараб, заступник голови крайової «Просвіти» Євген Ясінський та інші.
У виконанні учасників вшанування пам’яті великого сина Срібної Землі зворушливо прозвучали слова пісні-туги за Україною «Чуєш брате мій».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *