В Ужгороді відзначили 70-річчя визволення Закарпаття (ФОТО)

Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Таким дивізом користується Всеукраїнська спілка учасників війни. Саме тому 9 жовтня відбулася Міжнародна конференція «70 років визволення Закарпатської області і міста Ужгорода від німецько-фашистських загарбників.
ветераниІніціатором проведення форуму був Володимир Бужан голова Закарпатської обласної організації Всеукраїнської спілки учасників війни. Керівники Всеукраїнського союзу учасників війни, представники Словацького союзу борців проти фашизму, Союзу миротворців ООН інші ветеранські організації допомогли нам зрозуміти всю важкість тих часів для України та відчути справжній смак перемоги.
Народу потрібно знати свою історію, знати завдяки кому вони живуть. Та найбільше повинна знати молодь, адже саме ми змогли з’явитися на світ вже у мирній країні.
Дуже приємно усвідомлювати те, що ми можемо почути про Велику перемогу з перших вуст. Під час своїх виступів учасники форуму говорили про необхідність збереження миру, про важливість історичної правди та патріотичної роботи з молоддю. Дуже корисними та пізнавальними були доповіді учасників, а саме « 70 років визволення України від німецько-фашистських загарбників», « 70 років визволення Закарпаття», « Місце та роль у військово-патріотичній роботі серед молоді».
БужанПрищеплення патріотизму молоді є дуже важливим та актуальним питанням сьогодення. Депутат Закарпатської обласної ради Олександр Ледида зазначив: « Для молоді патріотичний рух є надзвичайно важливим. На сьогодні існує історія держави України і цю історію повинен знати кожен,а особливо молодь. Саме підростаюче покоління повинно передавати ці знання нащадкам».
Покладання вінків до пам’ятника Воїну визволителю та на Пагорб Слави стало прикладом того, що про Другу світову війну неможливо забути.
Ми повинні знати свою історію, цінити своїх визволителів, розповідати про перемогу наступним поколінням та виховати у собі патріотизм і тоді Україна стане незламною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *