В Ужгороді відкрився молодіжний інтеграційний центр для молоді з числа ВПО

В Ужгороді відкрився молодіжний інтеграційний центр для молоді з числа ВПО

 

Центр розпочав свою роботу ще в червні в рамках проєкту «Молодіжні інтеграційні центри Захід» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 Мета центру – залучити молодь із числа внутрішньо переміщених осіб у громаду, урізноманітнити їхнє дозвілля, залучити в активне соціальне життя, вирішувати нагальні потреби.

На базі центру вже запущено Speaking club з носієм мови, починається робота над вечорами з настільними іграми, переглядом кінофільмів тощо.

Команда засновників з ГО «Простір молоді» проходить навчання у інших містах-партнерах проєкту та вдосконалює роботу завдяки активному спілкуванню з молоддю.

Для поінформування нашими планами та здобутками – долучайтеся до  нашого Телеграм-каналу: https://t.me/integrationcenter.

На відкритті був присутній  заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай, який заявив про підтримку молодіжних ініціатив у місті: «Якщо молодь буде активною, гарантую виділення коштів з міського бюджету на різні проєкти. Будете кликати – буду обов’язково приходити до вас. Якщо є потреба – організовуємо круглі столи, ініціативні проєкти. Ми зі свого боку готові відповідати на ініціативи».

Ірина Савченко – начальниця відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Закарпатської ОДА додала:  «Ми давно працюємо з громадським сектором і знаємо, що є запит на створення молодіжних просторів, де молодь може реалізувати свої проєкти або просто провести час за дозвіллям. І раді, що продовжується створення просторів, яке розпочалося два роки, у такий непростий час».

Ігор Вишняк – старший експерт з розвитку проєктів «Зміцнення громадської довіри» UCBI III долучився до підтримки зі словами: «З 24 лютого до сьогодні нами реалізовується уже більше 170 проєктів у всіх регіонах України. Зі свого боку запрошуємо вас працювати з «Простором молоді». Ми готові долучитися і технічним, і матеріальним забезпеченням. Я впевнений, що з усім професіоналізмом членів команди «Простору молоді» результати обов’язково будуть хорошими».

Такі ж молодіжні центри відкрилися й у трьох інших містах західної України – Львові, Чернівцях та Івано-Франківську. 

Проєкт «Молодіжні інтеграційні центри Захід» реалізовує ГО «Простір молоді» (Ужгород) у партнерстві з Центром Довженка (Львів), МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття» (Івано-Франківськ), МКУ «Резиденція молоді» (Чернівці) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Ірина Неменуща, ГО «Простір молоді»

http://

http://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *